Poznaj Darię Burlińską!

Zamknij
 • en
 • pl
 • MENU

  Daria BurlińskaZałożycielka i główny projektantka pracowni wzornictwa przemysłowego DBWT.PL

  projektantka Daria Burlińska z pracowni DBWT.PL


  Daria Burlińska jest absolwentką rocznika 2007 Wydziału Architektury i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu (obecna nazwa: Uniwersytet Artystyczny Poznań).

  Swój dyplom magisterski wykonała pod okiem wielkiej osobowości polskiego projektowania – profesora Aleksandra Kuczmy w 3 Pracowni Projektowania Mebla.

  W 2008 Daria wspólnie ze swoim partnerem, Wojtkiem Traczykiem, założyła kolektyw DBWT.PL, świadcząc usługi projektowe.

  W latach 2008-2020 kolektyw prowadził także produkcję i sprzedaż autorskiego oświetlenia na potrzeby koneserów wzornictwa.

  / POLE DZIAŁANIA

  Studio DBWT.PL specjalizuje się w projektowaniu mebli, oświetlenia i przedmiotów użytkowych, wspierając naszych Klientów w całym procesie ich powstawania – od poszukiwania wstępnych koncepcji, prace rozwojowe, przez prototypowanie, wdrożenie i nadzór produkcyjny

  / SZKOLENIA I JURY

  Daria bierze udział również w szkoleniach z zakresu zarządzania projektami oraz warsztatach kreatywnych. Współpracuje z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, zasiadając w jury konkursu Top Design Award, organizowanego w ramach targów Arena Design.

  / LICZNE WYSTAWY I PUBLIKACJE

  Nic innego tak dobrze nie świadczy o projektancie, jak uznanie kuratorów i prasy. Zobacz nasze wystawy i publikacje

  / TAKŻE ARCHITEKTURA WNĘTRZ

  Daria Burlińska jest także założycielką warszawskiej pracowni architektury wnętrz SZARA-STUDIO.PL, projektującego wnętrza prywatne i komercyjne dla wymagających Odbiorców.